FAQ

Chci začít propagovat rychlé půjčky a vydělávat. Je podmínkou, abych u Vás měl půjčku?

Není podmínkou, abyste u nás měl vlastní půjčku. Zprostředkovatelem rychlých půjček můžete být bez ohledu na to, zda-li u nás máte půjčku. Svou šanci mohou využít všichni!

Jak získám PROFI verzi webových stránek?

Jakmile se zaregistrujete, získáte od nás na zkoušku vlastní webové stránky k propagaci rychlých půjček. Poté se můžete rozhodnout, budete-li chtít v propagaci (nejen) půjček a získávání provizí pokračovat, a zaplatit si  PROFI verzi.

Jaké jsou hlavní výhody PROFI verze?

V PROFI verzi jsou k dispozici rozšířené možnosti, které lze efektivně využít při propagaci. Například si budete moct vybrat z celkem 8 atraktivních grafických šablon, webové stránky spustíme na Vaší doméně např. www.jankrmicek.cz, získáte vlastní e-mail s názvem domény, vizitky, DL leták. Zároveň Vám zpřístupníme další možnosti online výdělku a znásobíme provize!

Mohu měnit obsah stránek? 

Pokud zvolíte PROFI verzi, je obsah webu zcela ve Vaší režii. Získáte přístup do redakčního systému, kde můžete obsah stránek dle potřeby kdykoliv změnit. V případě základního webu na 30 dní ZDARMA je obsahová část pevně daná a neměnná.

Mohu si texty na svůj web s půjčkami objednat u Vás?

Nabízíme služby profesionálního copywritera, který Vám je schopen dodat unikátní obsah pro Vaše webové stránky. Kontaktujte nás a my pro vás vypracujeme nabídku.

V jakém časovém rozmezí vyplácíte provize?

Peníze máte možnost získat již do 24 hodin, pokud nám předáte validní kontakt na žadatele o půjčku. POZOR: Nový žadatel nesmí být v naší databází a Vámi předaný kontakt na žadatele o půjčku budeme moci ověřit prostřednictvím SMS kódu. Provize za předání kontaktu na validního žadatele o půjčku činí 50 Kč (v 30denní zkušební verzi ZDARMA) a 100 Kč (ve verzi PROFI). Svou provizi uvidíte v liště a reportu v administraci již do 60 minut. Zrychlili jsme systém odměn!

Jak se mohu zaregistrovat?

Proveďte registraci prostřednictvím těchto stránek. Poté Vám pošleme potvrzující e-mail. Po ověření správnosti (kliknutím na odkaz v e-mailu) Vám vygenerujeme webové stránky a pošleme Vám přístup do administrace, kde uvidíte veškeré své výsledky, kódy na propagaci a další.

Mohu si u vás objednat doplňkové služby k propagaci?

Budete-li se chtít věnovat zprostředkování rychlých půjček na plno, můžete si objednat celou řadu doplňkových služeb jako jsou originální design webu a vlastní logo, tiskoviny, billboard či polep automobilu, zvolit tvorbu a správu sociálních sítí, nastavení PPC kampaní (Sklik/AdWords), objednat si reklamu na Facebooku a zúčastnit se školení internetového marketingu.