Detailní návod k rychlému výdělku na internetu

Využijte svou příležitost a začněte vydělávat pouhým zprostředkování rychlých půjček na internetu. Připravili jsme pro Vás detailní návod, ve kterém se dozvíte, jak zprostředkování půjček funguje.

Začněte vydělávat ihned bez poplatku

 1. Spusťte si ZDARMA web s nabídkou půjček. V základní verzi na 30 dní ZDARMA, poté možnost spuštění PROFI.
 2. Začněte svůj web efektivně propagovat. Máte celou řadu marketingových nástrojů k propagaci.
 3. Provize nejpozději do 24 hodin. Provizi za prostředkování rychlé půjčky od nás získáte ihned, jakmile bude půjčka Vámi doporučenému zájemci schválena (max. do 24 hodin).

Získejte provizi do druhého dne

 • Získejte    50 Kč za každý nově spuštěný web ZDARMA (dokončenou registraci).
 • Získejte    100 Kč za kontakt na zájemce o půjčku ve verzi PROFI.
 • Získejte 1 000 Kč za každou nově spuštěnou verzi webu PROFI.

Za každé Vaše doporučení, na jehož základě bude spuštěn nový základní či PROFI web, nebo bude schválena rychlá půjčka, získáte maximálně do druhého dne provizi. 

Jak se registrovat

Jakmile provedete registraci prostřednictvím těchto stránek, pošleme Vám potvrzující e-mail. Po ověření správnosti (kliknutím na odkaz v e-mailu) Vám vygenerujeme webové stránky a pošleme Vám přístup do administrace, kde uvidíte veškeré své výsledky, kódy na propagaci a další.

V případě verze PROFI budete mít k dispozici rozšířené možnosti. Budete si moct vybrat z celkem osmi atraktivních grafických šablon, webové stránky spustíme na Vaší vlastní doméně např. www.jankrmicek.cz, získáte vlastní e-mail s názvem domény, vizitky, DL leták a další.

Rozšířené placené služby

 • originální design webu a vlastní logo
 • tiskoviny, billboard či polep automobilu
 • tvorba a správa sociálních sítí
 • nastavení PPC kampaní (Sklik/AdWords)
 • reklama na Facebooku
 • školení internetového marketingu

 

Začnete-li s námi spolupracovat a stanete se zprostředkovatelem rychlé půjčky či dalších produktů a služeb ve verzi PROFI, nabídneme Vám hned několik způsobů jak si vydělat peníze na internetu. Jednou z možností je šíření Vašeho vlastního affiliate odkazu, který od nás získáte.

Jak lze affiliate odkaz šířit

Efektivní a zcela bezplatná je propagace na sociálních sítích. Mezi nejoblíbenější patří sociální síť Facebook, ale šířit svůj affiliate odkaz můžete i na dalších sítích jako jsou Google+, Twitter a další. Svůj affiliate odkaz můžete plošně šířit mezi svou rodinu, přátelé a známé také prostřednictvím e-mailu. 

Další možností je umístění na webové stránky a blogy, PPC reklama, bezplatné inzerce, hromadná rozesílka e-mailů a další. Pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, poskytneme Vám poradenství v oblasti úspěšné propagace a Vy si tím zajistíte svůj úspěch.

Upozornění: Tímto nikoho nenavádíme ke spamování. Spam je zakázán a velice neoblíbený.