Jak získám půjčku?

Získání rychlé půjčky je jednoduché. Naše společnost poskytuje rychlé půjčky bez ohledu na důvod ve výši od 4 000 Kč do 50 000 Kč splatností na 43 nebo 58 týdnů, přičemž o půjčku můžete požádat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Máte-li o půjčku zájem, ze všeho nejdříve zvolte výši půjčky. Jelikož jsme flexibilní, tak si můžete vybrat přesně takovou kombinaci půjčky, která Vám nejvíce vyhovuje.

Jakmile si zvolíte výši půjčky, pošlete nám svou žádost o půjčku. Žádost lze poslat online. Vše je možné vyřídit z pohodlí Vašeho domova.

Schůzka s obchodním zástupcem

Aby pro Vás bylo vyřízení půjčky co nejjednodušší a zároveň příjemné, navštíví Vás některý z našich zkušených obchodních poradců u Vás doma, kde dojde k uzavření smlouvy a předání peněz . Na schůzku s obchodním zástupcem si připravte doklady na doložení příjmu za poslední tři měsíce a platný občanský průkaz. 

Pokud budete mít jakékoliv dotazy či speciální požadavky, neváhejte se našeho obchodního zástupce zeptat. Našim cílem je vyjít Vám maximálně vstříc, a proto ochotně vyslechneme Vaše požadavky a přání.