Detailní návod

Využijte svou příležitost a začněte vydělávat pouhým zprostředkování informací na internetu. Připravili jsme pro Vás detailní návod, ve kterém se dozvíte, jak zprostředkování funguje.

Začněte vydělávat ihned bez poplatku

 1. Spusťte si ZDARMA web s nabídkou vzdělání. ZDARMA, vždy s možností spuštění PROFI verze.
 2. Začněte svůj web efektivně propagovat. Máte celou řadu marketingových nástrojů k propagaci.
 3. Provize nejpozději do 24 hodin. Provizi za prostředkování od nás získáte ihned, (max. do 24 hodin).

Získejte provizi do druhého dne

 • Získejte 50 Kč za každý web ZDARMA (dokončenou registraci).
 • Získejte až 1 000 Kč za každou nově spuštěnou verzi webu PROFI.
 • Získejte neomezené výdělky budováním pasivního příjmu, vše vás naučíme.

Za každé Vaše doporučení, na jehož základě bude spuštěn nový základní či PROFI web, nebo bude schválen vzdělávací program, získáte maximálně do druhého dne provizi. 

Jak se registrovat

Jakmile provedete registraci prostřednictvím těchto stránek, pošleme Vám potvrzující e-mail. Po ověření správnosti (kliknutím na odkaz v e-mailu) Vám vygenerujeme webové stránky a pošleme Vám přístup do administrace, kde uvidíte veškeré své výsledky, kódy na propagaci a další.

V případě verze PROFI budete mít k dispozici rozšířené možnosti. Budete si moct vybrat z více grafických šablon, webové stránky spustíme na Vaší vlastní doméně např. www.JmenoPrijmeni.cz, získáte vlastní e-mail s názvem domény, vizitky, DL letáky, grafické bannery a nejnovější technologie pro propagaci na sociálních sítích - chatboty a další skvělé nástroj. Vším Vás provedeme v bezplatném kurzu.

Rozšířené placené služby

 • originální design webu a vlastní logo
 • tiskoviny, billboard či polep automobilu
 • tvorba a správa sociálních sítí
 • nastavení PPC kampaní (Sklik/AdWords)
 • reklama na Facebooku a Instagramu
 • školení internetového marketingu
 • školení tvorby a provozování ChatBotů

 

Začnete-li s námi spolupracovat a stanete se zprostředkovatelem vzdělávacích kurzů či dalších produktů a služeb ve verzi PROFI, nabídneme Vám hned několik způsobů jak si vydělat peníze na internetu. Jednou z možností je šíření Vašeho vlastního affiliate odkazu, který od nás získáte.

Jak lze affiliate odkaz šířit

Efektivní a zcela bezplatná je propagace na sociálních sítích. Mezi nejoblíbenější patří sociální síťe Facebook a Instagram. ale šířit svůj affiliate odkaz můžete i na dalších sítích jako jsou Twitter a další. Svůj affiliate odkaz můžete plošně šířit mezi svou rodinu, přátelé a známé také prostřednictvím e-mailu či vlastního blogu, vše Vás naučíme v rámci bezplatných kurzů

Další možností je umístění na webové stránky a blogy, PPC reklama, bezplatné inzerce, hromadná rozesílka e-mailů či stále popuplárnější užití chatbotů. Pokud se s námi rozhodnete spolupracovat, poskytneme Vám poradenství v oblasti úspěšné propagace a Vy si tím zajistíte svůj úspěch.

Upozornění: Tímto nikoho nenavádíme ke spamování. Spam je zakázán a velice neoblíbený.